چیزکیک
چیزکیک
100,000 تومان

چیزکیک از محصولات پر طرفدار مارولا است. ترکیب بافت پنیری و لایه‌ی بیسکوییتی حس و حال جذاب و دانشینی دارد. طعم کلاسیک این چیزکیک که سبک نیویورکی محسوب می‌شود، بسیار لذت بخش است و به همراه یک لیوان قهوه یک عصرانه عالی‌ و جذابی برای شما به ارمغان میاورد. چیزکیک حتما باید در یخچال نگهداری شود. قطر کیک حدوداً ۲۰ سانتی متر است، به دلیل قوی بودن و به اصطلاح ریچ بودن چیزکیک معمولا در برش های کوچک سرو می‌شود، در نتیجه اگر برای یک مهمانی در نظر دارید با چیزکیک از مهمانان خود پذیرایی کنید، مهمانی پانزده نفره را به راحتی جواب می‌دهد. بهتر است چیزکیک نهایتاً ۴ روزه مصرف شود تا در بهترین زمان کیفیت محصول، مصرف شود. ناگفته نماند که از خیلی از مشتری ها شنیدیم که چیزکیک ما با چیزکیک هر جای دنیا که خریداری کرده بودند، متفاوت است و کیفیت و طعم و بافت بی نظیری دارد.

کیک سیب و دارچین
کیک سیب و دارچین
90,000 تومان

کیک سیب با کرامبل دارچینی عطر و طعم منحصر به فردی دارد. هر دفعه موقع پخت این کیک عطر خوب دارچین کل کارگاه را پر می‌کند. داخل کیک بسیار نرم و لطیف و رویه‌ی کیک به خاطر کرامبل دارچینی خوش عطر و بو، کمی ترد است. داخل کیک تکه های سیب حس و حال خوبی به کیک می‌دهد، مخصوصا با سیب گلاب های این فصل، کیک سیب های ما جذاب تر هم می‌شوند. یک برش از این کیک همراه با یک لیوان چای یا قهوه یک عصرانه سبک و کم شیرین و جذاب برای شما به ارمغان می‌آورد. کیک سیب حتما باید در دمای محیط نگهداری شوند. ۲ الی ۳ روز بهترین زمان مصرف این کیک هاست چرا که بافت ترد کرامبل دارچین و نرمی و خوش عطری کیک سیب در این دوران حفظ می‌شود و بهتر است که این کیک جذاب در بهترین کیفیتش مصرف شود.

کیک صبحانه نوستالژیک
کیک صبحانه نوستالژیک
80,000 تومان

کیک صبحانه نوستالژیک یادآور روز های خوش کودکی و حال و هوای آن دوران است. این کیک بسیار نرم می‌باشد و برای صبحانه بچه ها و یا عصرانه هر سنی مناسب می‌باشد. لایه نامنظم شکلاتی داخل کیک که با شکلات درجه یک اسپانیایی تهیه شده است، حال و هوای جذابی به این کیک داده است. بچه ها دوست دارند که همراه با شیرکاکائو گرم این کیک را داشته باشند و بزرگتر ها برای یک عصرانه دلنشین این کیک را با چای و قهوه ترجیح می‌دهند. کیک صبحانه نوستالژیک باید در دمای محیط نگهداری شود و ترجیحاً تا تازست، میل شود. این کیک را می‌توان به حدود ۱۰ برش سایز مناسب (مطابق شکل) تقسیم کرد.

اشتراک در خبرنامه ما