کوکی شکلاتی ترکدار ۲۰ تایی
کوکی شکلاتی ترکدار ۲۰ تایی
90,000 تومان

کوکی های شکلاتی ترکدار کمی تلخ هستند که با پودر قند روی کوکی ها بسیار جذاب می‌شوند. داخل کوکی ها مثل براونی نرم و لطیف است و مزه‌ی شکلات با کیفیت براونی طور می‌دهند. برای تهیه این کوکی ها از پودر کاکائو با کیفیت فوق العاده بالا استفاده می‌شود که هنگام مصرف کاملا کیفیت بالای کوکی ها را می‌توان حس کرد. ماندگاری این کوکی ها نسبتا بالاست و بعد از چند روز همچنان بافت نرم و جذاب خودشان را حفظ میکنند. این کوکی ها باید در ظرف در بسته و در دمای محیط نگهداری شوند. جعبه ای که کوکی ها داخل آن ارسال میشوند برای نگهداری چهار روزه مناسب است اما اگر برای مدت طولانی تری فکر میکنید که کوکی ها تمام نمیشوند (که با توجه به طعم فوق العاده آن ها بعید است که زود تمام نشوند!!!) میتوانید داخل یک ظرف در بسته خانگی نگهداری بفرمایید و یا این که جعبه خود کوکی ها را داخل کیسه قرار بدهید. این کوکی ها در دو سایز ۲۰ تایی و ۴۰ تایی قابل سفارش هستند که در صورت سفارش سایز ۴۰ تایی در واقع دو بسته ی ۲۰ تایی با تخفیفی کوچک تحویل داده می‌شود. قیمت کوکی های ترکدار ۲۰ تایی ۷۰،۰۰۰ تومان و ۴۰ تایی ۱۲۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.

کوکی بادام زمینی ۲۰ تایی (رژیمی)
کوکی بادام زمینی ۲۰ تایی (رژیمی)
140,000 تومان

کوکی بادام زمینی بدون آرد، بدون شکر و بدون روغن هستند. شیرینی این کوکی ها با عسل طبیعی است که ما عسل مورد استفاده در کوکی های رژیمی را با برگه آزمایشگاهی تحویل می‌گیریم تا مطمئن باشیم که ساکاروز (قند عسل) عسل زیر دو درصد باشد. برای تهیه این کوکی ها از کره بادام زمینی ارگانیک بدون شکر استفاده شده است. کیفیت فوق العاده این کوکی ها باعث شده که محبوب هم افرادی که رژیم هستند و هم افرادی که رژیم نیستند واقع شوند. این کوکی ها باید در دمای محیط نگهداری شوند. ماندگاری این کوکی ها بالاست و تا ۴ الی ۵ روز کیفیت خودشان را حفظ می‌کندد.

کوکی اوتمیل با کرنبری ۲۰ تایی (رژیمی)
کوکی اوتمیل با کرنبری ۲۰ تایی (رژیمی)
100,000 تومان

کوکی اوتمیل بدون آرد، بدون شکر و بدون روغن هستند و برای شیرین شدن این کوکی ها از کمی عسل کاملاً طبیعی و استویا استفاده شده است. برای تهیه این کوکی ها از جو دو سر پرک که سرشار از فیبر و پروتئین است استفاده می‌شود. ساکاروز (قند عسل) عسل مورد استفاده زیر دو درصد می‌باشد و ما برای اطمینان از طبیعی بودن عسل، عسل های کارگاه را از برند لایجند با برگه آزمایشگاهی تحویل می‌گیریم تا کاملا مطمئن باشیم که عسل با کیفیت فوق العاده در محصولات ما استفاده می شود. برای طعم بیشتر از استویا که یک شیرین کننده طبیعی بدون کالری است استفاده می‌شود. در نتیجه این کوکی ها در عین طعم خوب و شیرین، کالری بسیار پایینی دارد و به دلیل فیبر فراوان در این کوکی ها احساس سیری به فرد مصرف کننده می‌دهد. این کوکی ها برای صبحانه یا عصرانه رژیمی بسیار مناسب است و مورد تایید ورزشکاران و مربیان واقع شده است. این کوکی ها باید در دمای محیط و در جای خشک نگهداری شوند تا رطوبت جذب نکنند. ماندگاری کوکی های اوتمیل به نسبت بالاست و شما با خیال آسوده می‌توانید از آن ها لذت ببرید.

اشتراک در خبرنامه ما