ست روشویی و کابینت مدل نیلوفر کد A156 به همراه آینه
ست روشویی و کابینت مدل نیلوفر کد A156 به همراه آینه
2,900,000 تومان

روشویی دیواری مدل نیلوفر با بهره گیری از توان تجربه ، دانش و هنر ایران طراحی تولید شده است.این محصول از چهار تیکه کابین ، روشویی ، باکس و آینه تشکیل شده است.یراق آلات آن استیل و دارای لولای آرام بند و جک هیدرولیکی بوده و در محیط مرطوب زنک نمی زند. جنس کابینت از پی وی سی و صفحه روشویی از سنگ طبیعی با قابلیت ضد جرم و رسوب و مقاوم به تمام به تمام شوینده های مجاز می باشد. این محصول دارای باکس برای چیدمان لوازم و یک لوله استیل برای حوله تعبیه شده است ، قاب آینه از جنس پی وی سی و آینه از جام دولایه جیوه ضد بخار ساخته شده است. ازخصوصیات مهم این نوع روشویی شامل ( جنس بدنه پی وی سی - جنس صفحه و روشویی ، سنگ طبیعی - دارای باکس و جای حوله - مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت - دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند) است. ابعاد کابینت روشویی نیلوفر ۶۰*۴۰*۳۰ می باشد. عمق سنگ روشویی هم ۲۰ سانتی متر می باشد.

ست کابینت و روشویی مدل نسترن کد 161 به همراه آینه
ست کابینت و روشویی مدل نسترن کد 161 به همراه آینه
2,550,000 تومان

روشویی دیواری نسترن از سه تیکه کابین ، روشویی و آینه تشکیل شده است.کابین آن از جنس پی وی سی و یراق آلات استیل با لولای آرام بند و جک هیدرولیکی ساخته شده است که مقاوم در برابر آب و رطوبت می باشد.روشویی از سنگ چینی مرغوب از تولیدات درجه یک کارخانجات ایرانی تهیه شده است.جام آینه دارای دو لایه جیوه ضد بخار بوده و قاب آینه از جنس پی وی سی می باشد. از خصوصیات مهم این روشویی شامل ( ابعاد روشویی 53*37*31 سانتی متر - جنس بدنه پی وی سی - جنس روشویی چینی مرغوب - مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت - دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند ) است.

روشویی مدل میلانو کد A119 به همراه آینه
روشویی مدل میلانو کد A119 به همراه آینه
2,500,000 تومان

روشویی و کابینت مدل میلانو دارای چهار تیکه کابین ، روشویی ، آینه و اتاژور ((فاقد شیر))می باشد.یراق آلات آن استیل بوده و در محیط مرطوب زنگ نمی زند. کابینت آن دارای دو کشو با ریل استیل و درب با لولای آرام بند می باشد که فضای مناسبی برای چیدمان شما فراهم کرده است. جنس روشویی از چینی بسیار مقاوم در برابر شوینده های قوی می باشد. قاب آینه از جنس پی وی سی و جام آن از دو لایه جیوه ضد بخار ساخته شده است و یک زیر آینه(اتاژور) از جنس پی وی سی که برای چیدمان لوازم آرایشی ، خوشبو کننده یا لوازم تزئینی تعبیه شده است. از خصوصیات مهم این روشویی شامل ( ابعاد روشویی 70x41x50 - جنس بدنه پی وی سی - جنس روشویی چینی - دارای دو کشو با ریل استیل - مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت - دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند ) است

اشتراک در خبرنامه ما