کیف فرح A1
کیف فرح A1
550,000 تومان

ابعاد کیف فرح ۲۵ در ۲۰ در ۱۰ سانت میباشد. در قسمت بالای کیف محافظ کیف با قرارگرفته است. جنس رویه کیف از پارچه های خاص تهیه شده و گل پارچه ای از جنس رویه کیف به همراه دگمه های مروارید بر روی یک طرف گیر نصب شده است. رنگ کیف سفید و مشکی با تارهای ظریف لمه است. جنس داخل کیف از جنس چرم وگن است که معمولا برای رویه کار از آن استفاده می کنند و رنگ آن نقره ای است.

کیف نازبانو
کیف نازبانو
350,000 تومان

ابعاد کیف نازبانو ۱۵ در ۱۶ در ۵.۵ سانتیمتر است. دسته کیف بلند است و میتوان به صورت کراس بادی استفاده شود. دسته کیف ۱۲۳ سانت است. جنس رویه کیف پارچه تویید مشکی و داخل کیف چرم وگن مشکی است.

کیف فرح A2
کیف فرح A2
550,000 تومان

ابعاد کیف فرح ۲۵ در ۲۰ در ۱۰ سانت میباشد. در قسمت بالای کیف محافظ کیف قرارگرفته است. جنس رویه کیف از پارچه های خاص تهیه شده و دو عدد منگوله طلایی از جنس آستری چرم طلایی کیف بر روی یک طرف گیر نصب شده است. رنگ کیف مشگی و قهوه ای است. جنس داخل کیف از جنس چرم وگن است که معمولا برای رویه کار از آن استفاده می کنند و رنگ آن طلایی است.

کیف فرح A3
کیف فرح A3
550,000 تومان

ابعاد کیف فرح ۲۵ در ۲۰ در ۱۰ سانت میباشد. در قسمت بالای کیف محافظ کیف قرارگرفته است. جنس رویه کیف از پارچه های خاص (زمینه سفید و گیپور مشکی) است و یک سنجاق سینه بر روی یک طرف کیف نصب شده است. رنگ کیف سفید و مشکی است. جنس داخل کیف چرم وگن است.