چیزکیک
چیزکیک
100,000 تومان

چیزکیک از محصولات پر طرفدار مارولا است. ترکیب بافت پنیری و لایه‌ی بیسکوییتی حس و حال جذاب و دانشینی دارد. طعم کلاسیک این چیزکیک که سبک نیویورکی محسوب می‌شود، بسیار لذت بخش است و به همراه یک لیوان قهوه یک عصرانه عالی‌ و جذابی برای شما به ارمغان میاورد. چیزکیک حتما باید در یخچال نگهداری شود. قطر کیک حدوداً ۲۰ سانتی متر است، به دلیل قوی بودن و به اصطلاح ریچ بودن چیزکیک معمولا در برش های کوچک سرو می‌شود، در نتیجه اگر برای یک مهمانی در نظر دارید با چیزکیک از مهمانان خود پذیرایی کنید، مهمانی پانزده نفره را به راحتی جواب می‌دهد. بهتر است چیزکیک نهایتاً ۴ روزه مصرف شود تا در بهترین زمان کیفیت محصول، مصرف شود. ناگفته نماند که از خیلی از مشتری ها شنیدیم که چیزکیک ما با چیزکیک هر جای دنیا که خریداری کرده بودند، متفاوت است و کیفیت و طعم و بافت بی نظیری دارد.

کوکی شکلاتی ترکدار ۲۰ تایی
کوکی شکلاتی ترکدار ۲۰ تایی
90,000 تومان

کوکی های شکلاتی ترکدار کمی تلخ هستند که با پودر قند روی کوکی ها بسیار جذاب می‌شوند. داخل کوکی ها مثل براونی نرم و لطیف است و مزه‌ی شکلات با کیفیت براونی طور می‌دهند. برای تهیه این کوکی ها از پودر کاکائو با کیفیت فوق العاده بالا استفاده می‌شود که هنگام مصرف کاملا کیفیت بالای کوکی ها را می‌توان حس کرد. ماندگاری این کوکی ها نسبتا بالاست و بعد از چند روز همچنان بافت نرم و جذاب خودشان را حفظ میکنند. این کوکی ها باید در ظرف در بسته و در دمای محیط نگهداری شوند. جعبه ای که کوکی ها داخل آن ارسال میشوند برای نگهداری چهار روزه مناسب است اما اگر برای مدت طولانی تری فکر میکنید که کوکی ها تمام نمیشوند (که با توجه به طعم فوق العاده آن ها بعید است که زود تمام نشوند!!!) میتوانید داخل یک ظرف در بسته خانگی نگهداری بفرمایید و یا این که جعبه خود کوکی ها را داخل کیسه قرار بدهید. این کوکی ها در دو سایز ۲۰ تایی و ۴۰ تایی قابل سفارش هستند که در صورت سفارش سایز ۴۰ تایی در واقع دو بسته ی ۲۰ تایی با تخفیفی کوچک تحویل داده می‌شود. قیمت کوکی های ترکدار ۲۰ تایی ۷۰،۰۰۰ تومان و ۴۰ تایی ۱۲۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.

کوکی بادام زمینی ۲۰ تایی (رژیمی)
کوکی بادام زمینی ۲۰ تایی (رژیمی)
140,000 تومان

کوکی بادام زمینی بدون آرد، بدون شکر و بدون روغن هستند. شیرینی این کوکی ها با عسل طبیعی است که ما عسل مورد استفاده در کوکی های رژیمی را با برگه آزمایشگاهی تحویل می‌گیریم تا مطمئن باشیم که ساکاروز (قند عسل) عسل زیر دو درصد باشد. برای تهیه این کوکی ها از کره بادام زمینی ارگانیک بدون شکر استفاده شده است. کیفیت فوق العاده این کوکی ها باعث شده که محبوب هم افرادی که رژیم هستند و هم افرادی که رژیم نیستند واقع شوند. این کوکی ها باید در دمای محیط نگهداری شوند. ماندگاری این کوکی ها بالاست و تا ۴ الی ۵ روز کیفیت خودشان را حفظ می‌کندد.

کیک سیب و دارچین
کیک سیب و دارچین
90,000 تومان

کیک سیب با کرامبل دارچینی عطر و طعم منحصر به فردی دارد. هر دفعه موقع پخت این کیک عطر خوب دارچین کل کارگاه را پر می‌کند. داخل کیک بسیار نرم و لطیف و رویه‌ی کیک به خاطر کرامبل دارچینی خوش عطر و بو، کمی ترد است. داخل کیک تکه های سیب حس و حال خوبی به کیک می‌دهد، مخصوصا با سیب گلاب های این فصل، کیک سیب های ما جذاب تر هم می‌شوند. یک برش از این کیک همراه با یک لیوان چای یا قهوه یک عصرانه سبک و کم شیرین و جذاب برای شما به ارمغان می‌آورد. کیک سیب حتما باید در دمای محیط نگهداری شوند. ۲ الی ۳ روز بهترین زمان مصرف این کیک هاست چرا که بافت ترد کرامبل دارچین و نرمی و خوش عطری کیک سیب در این دوران حفظ می‌شود و بهتر است که این کیک جذاب در بهترین کیفیتش مصرف شود.

شیرینی نسکافه‌ای
شیرینی نسکافه‌ای
95,000 تومان

برای مواقعی که کنار چای و قهوه یک چیز شیرین کوچک هوس می‌کنیم، شیرینی نسکافه‌ای گزینه بسیار خوبی است.طعم دلنشین نسکافه ای در سایز کوچک گزینه جذابی است مخصوصا برای افرادی که طرفدار طعم قهوه در شیرینی هستند. تعداد این شیرینی ها در هر بسته زیاد است ( حدودا ۶۰ عدد). ماندگاری خیلی خیلی بالایی دارند و بعد از ۲۰ روز هنوز خوشبو و سالم هستند.( البته معمولا تا قبل از ۲۰ روز تمام می‌شوند!!!) این شیرینی ها باید در دمای محیط نگهداری شوند.

شیرینی نارگیلی
شیرینی نارگیلی
80,000 تومان

شیرینی نارگیلی از جمله شیرینی هایی است که اکثر ما ایرانی ها با آن آشنایی داریم، اما شیرینی نارگیلی شیرینی پزی مارولا متفاوت از نمونه های مشابه بازار است. طعم و بافت نارگیلی با کیفیت را به خوبی می‌توان در این شیرینی حس کرد. چسبناک نیست و به سادگی جویده می‌شود. برای تهیه این شیرینی ها از پودر نارگیل درجه یک استفاده میشود. شیرینی نارگیلی ماندگاری طولانی ای دارد و شما می‌توانید بدون این که نگران نامرغوب شدن شیرینی ها باشید، از آن ها لذت ببرید. تعداد این شیرینی ها در یک بسته به نسبت زیاد است. این شیرینی ها باید در دمای محیط نگهداری شوند.

کوکی اوتمیل با کرنبری ۲۰ تایی (رژیمی)
کوکی اوتمیل با کرنبری ۲۰ تایی (رژیمی)
100,000 تومان

کوکی اوتمیل بدون آرد، بدون شکر و بدون روغن هستند و برای شیرین شدن این کوکی ها از کمی عسل کاملاً طبیعی و استویا استفاده شده است. برای تهیه این کوکی ها از جو دو سر پرک که سرشار از فیبر و پروتئین است استفاده می‌شود. ساکاروز (قند عسل) عسل مورد استفاده زیر دو درصد می‌باشد و ما برای اطمینان از طبیعی بودن عسل، عسل های کارگاه را از برند لایجند با برگه آزمایشگاهی تحویل می‌گیریم تا کاملا مطمئن باشیم که عسل با کیفیت فوق العاده در محصولات ما استفاده می شود. برای طعم بیشتر از استویا که یک شیرین کننده طبیعی بدون کالری است استفاده می‌شود. در نتیجه این کوکی ها در عین طعم خوب و شیرین، کالری بسیار پایینی دارد و به دلیل فیبر فراوان در این کوکی ها احساس سیری به فرد مصرف کننده می‌دهد. این کوکی ها برای صبحانه یا عصرانه رژیمی بسیار مناسب است و مورد تایید ورزشکاران و مربیان واقع شده است. این کوکی ها باید در دمای محیط و در جای خشک نگهداری شوند تا رطوبت جذب نکنند. ماندگاری کوکی های اوتمیل به نسبت بالاست و شما با خیال آسوده می‌توانید از آن ها لذت ببرید.

کیک صبحانه نوستالژیک
کیک صبحانه نوستالژیک
80,000 تومان

کیک صبحانه نوستالژیک یادآور روز های خوش کودکی و حال و هوای آن دوران است. این کیک بسیار نرم می‌باشد و برای صبحانه بچه ها و یا عصرانه هر سنی مناسب می‌باشد. لایه نامنظم شکلاتی داخل کیک که با شکلات درجه یک اسپانیایی تهیه شده است، حال و هوای جذابی به این کیک داده است. بچه ها دوست دارند که همراه با شیرکاکائو گرم این کیک را داشته باشند و بزرگتر ها برای یک عصرانه دلنشین این کیک را با چای و قهوه ترجیح می‌دهند. کیک صبحانه نوستالژیک باید در دمای محیط نگهداری شود و ترجیحاً تا تازست، میل شود. این کیک را می‌توان به حدود ۱۰ برش سایز مناسب (مطابق شکل) تقسیم کرد.